Розсувні, найден по ссылке міжкімнатні двері. . Актуальная информация битумно полимерная мастика на нашем сайте.

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Головна
Юніорська збірна України посіла третє місце на турнірі в Угорщині
Середа, 16 лютого 2011, 17:06

В рамках третього навчально-тренувального збору юніорська збірна команда України з 11 по 13 лютого 2011 року взяла участь в міжнародному хокейному турнірі в Будапешті, Угорщина. Суперниками українців були представники Дивізіону І – Угорщина, Словенія та Франція. Варто зазначити, що ці матчі стали першими для команди Олександра Годинюка в цьому сезоні.

В перший ігровий день підопічні Олександра Годинюка в овертаймі перемогли господарів турніру – 4:3 ОТ. Шайби у складі української команди на рахунку Максима Мартишка, Віктора Захарова, Валентина Сірченка та капітана команди Всеволода Толстушка.

В другому турі українцям протистояла збірна Словенії. В березні 2010 року ці команди в очному протистоянні розігрували путівку до Дивізіону І. Тоді сильнішими виявились словенські хокеїсти. Та й на цьому турнірі спеціалісти головним фаворитом називали саме словенців. Тим сильнішим було бажання українців взяти реванш. Обидві команди зробили ставку на атакувальні дії, що й відобразилося у рахунку на табло – 6:5 перемогла України. Шайби у складі української команди закидали Максим Мартишко, Олексій Янишевський, Даніїл Скрипець, а також Павло Падакін, який записав на свій рахунок хет-трик.

Для перемоги в турнірі українській команді в останній день змагань потрібно було перемагати однолітків з Франції. В іншому випадку команда Олександра Годинюка займала б третю сходинку. Французи довгий час контролювали хід поєдинку, постійно ведучи у рахунку. Але наприкінці другої 20-хвилинки українцям вдалося зрівняти рахунок, а на початку заключного періоду вийти вперед. Але помилки в обороні не дозволили українцям святкувати перемогу. Франція перемогла 7:5 і обійшла Україну в турнірній таблиці, а переможцем змагання стала збірна Словенії