утилизация бытовой техники, оформить заказ . натяжные потолки . танцевальные школы - детальное описание. . косметический ремонт на муз тв все выпуски.

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Збірна команда Китаю

Про хокей у Китаї:

Історія юніорської збірної Китаю досить коротка. Довгий час китайці змагались лише на континентальному рівні проти своїх сусідів – Японії та Кореї, а пізніше – Нової Зеландії, Австралії, Монголії, Тайваню та Таїланду. Лише в 2003 році стався дебют китайських юніорів на чемпіонатах світу. Турнір Дивізіону ІІІ, який відбувся у Мексиці вийшов для представників піднебесної не зовсім вдалим – Китай посів третю сходинку серед чотирьох команд, пропустивши вперед збірні Мексики та Австралії.

Наступного разу китайці виступали на світовій першості аж 2007 року, коли вони були господарями однієї із груп Дивізіону ІІІ. Друга спроба Китаю була доволі вдалою – команда посіла друге місце в групі, пропустивши вперед іспанських однолітків. Після цього китайці стали постійними учасниками чемпіонатів світу. Переформатування системи проведення чемпіонатів світу дозволило Китаю дебютувати 2008 року у Дивізіоні ІІ. Дебют вийшов нормальним, адже азіатській команді вдалося зберегти прописку, випередивши на фініші австралійців. 2009 року китайцям не вдалося зібрати пристойну команду і виступ на чемпіонаті в естонській Нарві вийшов провальним – останнє місце в групі і крупні поразки в усіх матчах.

Повернутися до Дивізіону ІІ китайській команді вдалося з першої спроби. На чемпіонаті в Туреччині китайці не мали проблем з суперниками аж до вирішального матчу з господарями льоду. Лише за 5 хвилин до фінальної сирени китайській команді вдалося схилити шальки терезів на власну користь.

Майже всі основні творці минулорічного успіху команди зможуть взяти участь в донецькому чемпіонаті. Це голкіпер Шеньронь Ся, а також нападаючі Нінь Лі та Тіансян Ся. Китайська команда не є фаворитом чемпіонату, але вона цілком здатна піднести суперникам неприємні сюрпризи.

Найкращий результат за останні 10 років: 5 місце в групі в Дивізіоні ІІ (2008 рік)

Україна – Китай: до цього не зустрічались

 
Main page Contacts Search Contacts Search