Цены на гранит - запорожье . пасьянсы . битум 90 - вся информация здесь. . смесители донецк . Webmoney в Мариуполе.

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Збірна команда Іспанії

Про хокей у Іспанії:

Хокей в Іспанії з’явився майже 90 років тому, коли в Мадриді було побудовано першу ковзанку. 1992 року було проведено перший клубний чемпіонат, а сама Іспанія 10 березня цього ж року однією з перших вступила до лав Міжнародної федерації хокею (IIHF).

До створення Іспанської федерації зимових видів спорту (WSF) 1972 року іспанський хокей розвивався неквапливо. Саме з появою WSF відновився національний чемпіонат, сьогодні більш відомий як Кубок Короля. А 1977 року національна збірна Іспанії вперше взяла участь у чемпіонаті світу.

Нова ера іспанського хокею розпочалась 2006 року з появою Іспанської федерації льодових видів спорту (SISF). З тих пір національна збірна Іспанії пробилася до Дивізіону І і наразі входить до 30 найсильніших збірних світу, а молодіжна збірна двічі вигравала бронзові медалі чемпіонатів у Дивізіоні ІІ. Серйозного успіху досягли й іспанські юніори, минулого року виборовши бронзові нагороди на київському чемпіонаті.

Після минулорічного успіху головний тренер Ларс Ліссперс залишив команду, а його місце зайняв асистент Лісссперса Мальте Стін. Стін багато років пропрацював тренером у Швеції, де тренував професійні та аматорські клуби. Допомагатиме шведському спеціалісту відомий фінський тренер Тімо Туомі, який відомий по роботі з національними збірними Фінляндії та Японії. Скандинавські наставники сконцентрували кут своєї роботи на молодих хокеїстах та тренерах, прагнучи побудувати в Іспанії систему хокею високого рівня.

Цього сезону команда Мальте Стіна прагнутиме покращити минулорічний результат. Наприкінці лютого до тренувального табору команди приїхало 30 виконавців, з яких тренерський штаб відібрав 20 для участі у чемпіонаті світу в Донецьку. Основні сподівання іспанської збірної пов’язані з легіонерами – Карлосом Кеведо, який останні 3 роки займається в школі фінського «Ільвеса», а також з Патрісіо Фуентесом, який навчається та займається хокеєм в одному з коледжів Торонто. Варто звернути увагу і на місцевих виконавців Алехандро Карбонеля та Ігнасіо Солорзано, які в майбутньому можуть вирости у справжніх зірок.

Найкращий результат за останні 10 років: 3 місце в групі в Дивізіоні ІІ (2010 рік)

Україна – Іспанія: 2 матчі, 2 перемоги України (11:2 та 7:1). Різниця шайб – 18:3.

 
Main page Contacts Search Contacts Search