Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Головна Новини
Представники Федерації ознайомились з ходом підготовки Донецька до чемпіонату світу серед юніорів
Середа, 16 лютого 2011, 17:05

1 лютого у Донецьку з робочим візитом побувала делегація Федерації хокею України на чолі з президентом Федерації, заступником голови урядового Організаційного комітету з питань підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею серед чоловіків та чемпіонату світу серед юніорів 2011 року Анатолієм Івановичем Брезвіним.

В ході візиту представники Федерації відвідали палац спорту «Дружба» та  ознайомились з ходом його реконструкції. У другій половині дня у Донецькій обласній державній адміністрації під головуванням губернатора Донеччини Анатолія Михайловича Близнюка відбулася  службова нарада з питань підготовки та проведення в місті чемпіонату світу.

В нараді брали участь  Анатолій Брезвін, Вадим Сисюк - заступник голови державної служби молоді та спорту  , заступник голови Донецької ОДА Олена Петряєва, заступник голови Донецької обласної ради Ігор Коваль, заступник Донецького міського Голови Валентин Локтіонов, представник  Укрєвроінфрапроект Дмитро Гутєвич та інші керівники області і міста.

Дмитро Гутєвич поінформував  про об’єми виконаних робіт та представив завершальний графік  реконструкції спортивної арени. Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк надав присутнім відповідальним особам  розпорядження щодо прискорення проведення обробних робіт та наголосив на необхідності  введення споруди в експлуатацію не пізніше 15 березня цього року.

У свою чергу  Анатолій Брезвін поінформував учасників наради про підготовку юніорської збірної команди України до цього змагання, а також повідомив, що перед командою Олександра Годинюка стоїть єдине завдання – завоювання першого місця. Не оминув президент Федерації і тему створення «Української академії хокею». «Федерація спільно із Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України щороку вкладають значні кошти в підготовку юніорської команди, але отримати необхідний позитивний результат ми не можемо, – зазначив він. – Тож спільно з фахівцями Міністерства ми вирішили знайти нові інноваційні шляхи для підготовки юних хокеїстів. В першу чергу йдеться про те, що на виконання завдань Державної цільової соціальної програми «Хокей України»,яка була підтримана і затверджена українським Урядом на чолі із В.Ф.Януковичем у жовтні 2007 року,  найближчим часом на базі Республіканського вищого  училища фізичної культури буде створено відділення хокею, яке стане основою майбутньої Академії. Цю ідею підтримує і Міністр Дмитро Табачник. В майбутньому випускники Академії складуть основу юніорської збірної команди України».

В ході наради також було остаточно визначено місця розташування  команд, затверджено офіційний талісман чемпіонату та цінові пропозиції щодо вартості вхідних квитків, яка буде становити від 10 до 15 гривень. За спільною пропозицію Анатолія Близнюка і Анатолія Брезвіна  для деяких категорій учнів загальноосвітніх та спортивних навчальних закладів Донеччини будуть передбачені безкоштовні  квитки. Також погоджено екскурсійні програми для учасників змагань, вирішено усі транспортні питання.

Наприкінці наради Голова  Донецької облдержадміністрації визначив відповідальних за  конкретні питання, що потребують доопрацювання.

 
Main page Contacts Search Contacts Search